Luigi Bormioli 1.000 ml staklena boca 'Optima Hydrosommelier', grlo: zatvarač s kopčom

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Težina | 798 , 830 g |
| Visina | 325 , 350 mm |
| Volumen | 1000 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
Prijava
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Težina | 798 , 830 g |
| Visina | 325 , 350 mm |
| Volumen | 1000 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
Prijava

Optima Hydrosommelier
Serija „Optima Hydrosommelier“ spaja stilizirani dizajn s praktičnom funkcionalnošću i unosi raznolikost u svakodnevicu. Kao dio Optima proizvodne serije talijanskog tradicionalnog brenda LUIGI BORMIOLI, ova visokokvalitetna boca s kopčom oduševljava elegantnim oblikom i upečatljivim staklenim reljefom s natpisom „Hydrosommelier“. Njezin promišljeni dizajn čini je ne samo vizualnim vrhuncem, već i dugotrajnom i održivom rješenjem za stilizirano posluživanje.
Boca „Optima Hydrosommelier“ idealna je za elegantno čuvanje vode, sokova i limunada. Zahvaljujući priloženoj kopči, boca se može hermetički zatvoriti, čime se savršeno očuvaju svježina i ugljični dioksid. Bilo za svakodnevnu upotrebu, u ugostiteljstvu ili kao profinjeni dodatak na postavljenom stolu – ova serija spaja talijansku izradu s modernim komforom i pruža poseban doživljaj okusa.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




