Svijet boca 100 ml medicinska bočica, staklena, smeđa matirana, grlo: DIN 18
Broj artikla : 100039340
100 ml medicinska bočica, staklena, smeđa matirana, grlo: DIN 18
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,50 €
44
1,41 €
6%
48
1,32 €
11%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 1,50 € 1,50 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Otkrijte 100 ml medicinsku bočicu od smeđeg matiranog stakla. Stilizirana i praktična, idealna za sigurno čuvanje. Savršena za svakodnevnu upotrebu kapi i medicinskih proizvoda. Čvrsta i elegantna – neizostavan pratitelj.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 47 mm |
| Težina | 103 g |
| Visina | 95 mm |
| Volumen | 100 ml |
| Volumen - pune granice | 110 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Smeđe staklo |
| Boja | Smeđa matirana |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Otkrijte 100 ml medicinsku bočicu od smeđeg matiranog stakla. Stilizirana i praktična, idealna za sigurno čuvanje. Savršena za svakodnevnu upotrebu kapi i medicinskih proizvoda. Čvrsta i elegantna – neizostavan pratitelj.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 47 mm |
| Težina | 103 g |
| Visina | 95 mm |
| Volumen | 100 ml |
| Volumen - pune granice | 110 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Smeđe staklo |
| Boja | Smeđa matirana |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



