Svijet boca 100 ml staklena boca 'Passion', otvor: pluta

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
'Passion' je elegantna boca od 100 ml u obliku srca s istovremeno zakrivljenim i jednostavnim dizajnom. Savršena je kao poklon za goste na svadbama i drugim posebnim prigodama te se može zatvoriti čepom od plute. Staklena boca je periva u perilici posuđa, otporna na hladnoću i toplinu, kao i prikladna za mikrovalnu pećnicu i pećnicu.
Napomena: Iz pravnih razloga ne smije se koristiti za komercijalno punjenje alkoholnih pića!
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Srce |
| Težina | 100 , 250 g |
| Visina | 112 mm |
| Volumen | 100 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 30 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | ⌀ 11–14×22 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
'Passion' je elegantna boca od 100 ml u obliku srca s istovremeno zakrivljenim i jednostavnim dizajnom. Savršena je kao poklon za goste na svadbama i drugim posebnim prigodama te se može zatvoriti čepom od plute. Staklena boca je periva u perilici posuđa, otporna na hladnoću i toplinu, kao i prikladna za mikrovalnu pećnicu i pećnicu.
Napomena: Iz pravnih razloga ne smije se koristiti za komercijalno punjenje alkoholnih pića!
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Srce |
| Težina | 100 , 250 g |
| Visina | 112 mm |
| Volumen | 100 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 30 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | ⌀ 11–14×22 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.





