Svijet boca 120 ml staklenka 'Brown Line', staklo, smeđa, otvor: navojni zatvarač

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 60,7 mm |
| Težina | 125 g |
| Visina | 63,5 mm |
| Volumen | 120 ml |
| Volumen - pune granice | 126 ml |
| Zemlja proizvodnje | Ujedinjeno Kraljevstvo |
| materijal | Smeđe staklo |
| Boja | Smeđa |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
1 recenzija
4. veljače 2025. 11:53
Ideal für Cremes und Salben!
Ich habe diese braunen Glastiegel für meine selbstgemachten Cremes gekauft. Die Qualität des Glases ist top und der Schraubverschluss schließt sehr gut. Die Lieferung war schnell und alles kam unbeschädigt an. Der Kundenservice war ebenfalls freundlich und kompetent. Sehr empfehlenswert!
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 60,7 mm |
| Težina | 125 g |
| Visina | 63,5 mm |
| Volumen | 120 ml |
| Volumen - pune granice | 126 ml |
| Zemlja proizvodnje | Ujedinjeno Kraljevstvo |
| materijal | Smeđe staklo |
| Boja | Smeđa |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
1 recenzija
4. veljače 2025. 11:53
Ideal für Cremes und Salben!
Ich habe diese braunen Glastiegel für meine selbstgemachten Cremes gekauft. Die Qualität des Glases ist top und der Schraubverschluss schließt sehr gut. Die Lieferung war schnell und alles kam unbeschädigt an. Der Kundenservice war ebenfalls freundlich und kompetent. Sehr empfehlenswert!

*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.





