
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 54 mm |
| Težina | 110 g |
| Visina | 98 mm |
| Volumen | 125 ml |
| Volumen - pune granice | 140 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
1 recenzija
28. lipnja 2023. 10:53
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 54 mm |
| Težina | 110 g |
| Visina | 98 mm |
| Volumen | 125 ml |
| Volumen - pune granice | 140 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
1 recenzija
28. lipnja 2023. 10:53
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi

125 ml staklenka širokog grla – prozirna, elegantna i dugotrajna
Proizvodna serija "Weithalsglas DIN" tvrtke Flaschenland ističe se svojim svestranim i robusnim staklenim posudama s kapacitetom od 125 ml i standardiziranim otvorom DIN 40. Ove posude spajaju visoku funkcionalnost s vrhunskom kvalitetom materijala te su idealne za upotrebu u medicinskom području kao i za sigurno čuvanje pilula i drugih supstanci. Staklenke širokog grla izrađene su od visokokvalitetnog stakla otpornog na toplinu i hladnoću, koje je pogodno za mikrovalnu pećnicu i pećnicu. Zbog toga su izuzetno otporne i svestrane za uporabu. Osim toga, staklenke su prikladne za pranje u perilici posuđa, što omogućuje jednostavno i higijensko čišćenje. Standardizirani otvor DIN 40 osigurava optimalnu kompatibilnost s raznim poklopcima i olakšava punjenje i vađenje sadržaja. Sa kompaktnim volumenom od 125 ml, ove okrugle staklene posude nude dovoljno prostora za razne primjene, a pritom ne zauzimaju nepotreban prostor.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



