Svijet boca 150 ml PET boca 'Pegasus', plastika, grlo: 24/410

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Težina | 20 g |
| Volumen | 150 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PET |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Težina | 20 g |
| Volumen | 150 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PET |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

150 ml PET boca „Pegasus“ – elegantna, funkcionalna i višestruko primjenjiva
Serija proizvoda PET GPI 410 obuhvaća visokokvalitetne 150 ml PET boce marke Flaschenland, koje se odlikuju robusnom plastikom i standardiziranim grlom 24/410. Ove posude su posebno dizajnirane za kozmetičke primjene i nude pouzdano rješenje za sigurno skladištenje i doziranje raznih tekućina. Boce iz serije izrađene su od izdržljivog PET plastike, poznate po svojoj lakoći, otpornosti na lom i mogućnosti recikliranja. Sa zapreminom od 150 ml i okruglim oblikom, idealne su za praktičnu i prostor-štedljivu upotrebu. Grlo 24/410 omogućuje kompatibilnost s brojnim vrstama zatvarača i dozirnih pomagala, što značajno povećava fleksibilnost u upotrebi.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




