Svijet boca 20 ml boca u obliku vrča, staklo, grlo: PP 18

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 25 mm |
| Težina | 48 , 50 g |
| Visina | 98 mm |
| Volumen | 20 ml |
| Volumen - pune granice | 23 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 25 mm |
| Težina | 48 , 50 g |
| Visina | 98 mm |
| Volumen | 20 ml |
| Volumen - pune granice | 23 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

Bočica vrč – klasični dizajn za raznovrsnu primjenu
Bočica vrč spaja vitki, visoki oblik s funkcionalnom svestranošću i nudi elegantno rješenje za pakiranje vrhunskih žestokih pića, finih ulja i aromatičnih octeva. Njezin prozirni stakleni materijal naglašava čistoću sadržaja, dok kratki vrat osigurava kompaktan i elegantan oblik. Dostupna s otvorom PP-18 ili PP-28, za koje su u našem asortimanu dostupni odgovarajući zatvarači, bočica vrč jamči sigurno i pouzdano zatvaranje. Dostupna u veličinama od 20 do 500 ml, idealna je za male količine proizvoda, degustacije ili ekskluzivne sajmove užitaka, ali i za veća punjenja.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




