RASTAL 20 ml čašica za šnaps 'Juniorstamper'
Broj artikla : 100003620
20 ml čašica za šnaps 'Juniorstamper'
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
3,47 €
12
3,36 €
3%
20
3,27 €
5%
60
3,20 €
7%
120
2,60 €
25%
200
2,52 €
27%
Ništa odabrano
Masivni stakleni pod također daje stabilno postolje od 30 ml stabilnog stamper -a. U modernom obliku, prikladan je i za profesionalnu upotrebu. Perilica posuđa -Safe. Bez linije za punjenje.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 45 mm |
| Težina | 100 g |
| Visina | 70 mm |
| Volumen | 20 ml |
| Volumen - pune granice | 35 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Masivni stakleni pod također daje stabilno postolje od 30 ml stabilnog stamper -a. U modernom obliku, prikladan je i za profesionalnu upotrebu. Perilica posuđa -Safe. Bez linije za punjenje.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 45 mm |
| Težina | 100 g |
| Visina | 70 mm |
| Volumen | 20 ml |
| Volumen - pune granice | 35 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.


