RASTAL 200 ml čaša za piće 'Wackel-Pitt', staklo
Broj artikla : 100026320
200 ml čaša za piće 'Wackel-Pitt', staklo
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,41 €
15
2,35 €
2%
30
2,27 €
5%
60
2,22 €
7%
105
1,81 €
24%
250
1,75 €
27%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 2,41 € 2,41 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Naše staklo za piće od 200 ml 'wockel-pitt' (rastal), koja nikada nije ravno ispod staklenog poda, nudi nagnuto iskustvo pijenja. Nema umjeravanja. Perilica posuđa -Safe (pod parametrima proizvođača).
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 80 mm |
| Težina | 200 g |
| Visina | 88 mm |
| Volumen | 200 ml |
| Volumen - pune granice | 270 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Naše staklo za piće od 200 ml 'wockel-pitt' (rastal), koja nikada nije ravno ispod staklenog poda, nudi nagnuto iskustvo pijenja. Nema umjeravanja. Perilica posuđa -Safe (pod parametrima proizvođača).
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 80 mm |
| Težina | 200 g |
| Visina | 88 mm |
| Volumen | 200 ml |
| Volumen - pune granice | 270 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.


