Svijet boca 200 ml PET boca 'Iris', plastika, grlo: 24/410

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Ovalan |
| Težina | 21 g |
| Visina | 144,4 mm |
| Volumen | 200 ml |
| Volumen - pune granice | 220 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PET |
| Široko | 59 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Ovalan |
| Težina | 21 g |
| Visina | 144,4 mm |
| Volumen | 200 ml |
| Volumen - pune granice | 220 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PET |
| Široko | 59 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

200 ml PET-boca „Iris“ – elegantna, funkcionalna i svestrana
Serija proizvoda PET GPI 410 iz Flaschenlanda obuhvaća visokokvalitetne PET-boce od 200 ml modela 'Iris', koje se odlikuju robusnom plastičnom izvedbom i standardiziranim grlom 24/410. Ovi spremnici su posebno dizajnirani za kozmetičke primjene i ambalažu za istiskivanje te nude pouzdano rješenje za sigurnu pohranu i doziranje tekućina. Boce su izrađene od izdržljivog PET-plastike koja nije samo lagana i otporna na lom, već pruža i visoku prozirnost za atraktivnu prezentaciju proizvoda. S kapacitetom od 200 ml i praktičnim grlom 24/410, optimalno su prilagođene za precizno doziranje i jednostavno rukovanje.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




