Svijet boca 200 ml staklena boca 'Passion', otvor: pluta

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
'Passion' je elegantna staklena boca od 200 ml u obliku srca, s dizajnom koji je istovremeno razigran i minimalistički. Pogodna je kao poklon za Valentinovo ili kao vjenčani dar.
Molimo, imajte na umu: iz pravnih razloga ne smije se koristiti za promociju alkoholnih pića.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Srce |
| Težina | 344 , 350 g |
| Visina | 132 , 135 mm |
| Volumen | 200 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 33 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | ⌀ 17–21×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
'Passion' je elegantna staklena boca od 200 ml u obliku srca, s dizajnom koji je istovremeno razigran i minimalistički. Pogodna je kao poklon za Valentinovo ili kao vjenčani dar.
Molimo, imajte na umu: iz pravnih razloga ne smije se koristiti za promociju alkoholnih pića.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Srce |
| Težina | 344 , 350 g |
| Visina | 132 , 135 mm |
| Volumen | 200 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 33 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | ⌀ 17–21×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




