Svijet boca 200 ml staklena boca 'Pilić', otvor: plutani čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Otkrijte čarobnu staklenu bocu od 200 ml s preslatkim dizajnom pilića! Detaljno utisnuti uzorak podsjeća na tek izlegnuto piliće – pravi ukras na svakom stolu. Savršeno kao poklon, za posebne prilike ili kao originalna ambalaža za domaće likere, sirupe i još mnogo toga.
Boca se zatvara elegantnim čepom s ručkom.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Pile |
| Promjer - vanjski | 52 , 76 mm |
| Težina | 325 g |
| Visina | 128,3 mm |
| Volumen | 200 ml |
| Volumen - pune granice | 208 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Otkrijte čarobnu staklenu bocu od 200 ml s preslatkim dizajnom pilića! Detaljno utisnuti uzorak podsjeća na tek izlegnuto piliće – pravi ukras na svakom stolu. Savršeno kao poklon, za posebne prilike ili kao originalna ambalaža za domaće likere, sirupe i još mnogo toga.
Boca se zatvara elegantnim čepom s ručkom.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Pile |
| Promjer - vanjski | 52 , 76 mm |
| Težina | 325 g |
| Visina | 128,3 mm |
| Volumen | 200 ml |
| Volumen - pune granice | 208 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



