Svijet boca 212 ml staklena posuda za nakit 'Beauty', otvor: Twist-Off (TO 58)
Broj artikla : 100007260
212 ml staklena posuda za nakit 'Beauty', otvor: Twist-Off (TO 58)
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,85 €
30
0,82 €
3%
60
0,80 €
5%
105
0,79 €
7%
210
0,64 €
24%
405
0,62 €
27%
855
0,59 €
30%
2.565
0,51 €
40%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 0,85 € 0,85 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Elegantna 212ml dizajnerska stakla 'Beauty' može se koristiti univerzalno. Čaša je idealna za ukrasno skladištenje meda, senfa, džemova itd.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 71 mm |
| Težina | 190 g |
| Visina | 116 mm |
| Volumen | 212 ml |
| Volumen - pune granice | 212 ml |
| Zemlja proizvodnje | Poljska |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Elegantna 212ml dizajnerska stakla 'Beauty' može se koristiti univerzalno. Čaša je idealna za ukrasno skladištenje meda, senfa, džemova itd.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 71 mm |
| Težina | 190 g |
| Visina | 116 mm |
| Volumen | 212 ml |
| Volumen - pune granice | 212 ml |
| Zemlja proizvodnje | Poljska |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




