Svijet boca 250 ml boca za ocat/ulje 'Oleum', staklo, antikno zeleno, grlo: DOP

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 58 mm |
| Težina | 250 g |
| Visina | 157 mm |
| Volumen | 250 ml |
| Volumen - pune granice | 262 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Zeleno staklo |
| može se tiskati | Da |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 58 mm |
| Težina | 250 g |
| Visina | 157 mm |
| Volumen | 250 ml |
| Volumen - pune granice | 262 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Zeleno staklo |
| može se tiskati | Da |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

Oleum – elegantna prezentacija za vrhunska ulja
Serija „Oleum“ kombinira talijansku kvalitetu stakla s elegantnim i funkcionalnim dizajnom, posebno razvijenim za punjenje visokokvalitetnih ulja i octa. Njezin konusni oblik boce s nježno zaobljenim ramenima daje joj skladan oblik koji je estetski privlačan, ali i praktičan za rukovanje. Antikozelena boja štiti sadržaj od svjetlosti i čuva okus i kvalitetu. Dostupna u veličinama od 250 do 750 ml, „Oleum“ je idealan izbor za delikatese, ugostiteljske objekte i manufakture koje žele svoje vrhunske proizvode predstaviti u elegantnom i kvalitetnom pakiranju.
Boca „Oleum“ opremljena je DOP grlom koje omogućuje precizno doziranje i čisto točenje ulja. Ovo grlo, posebno razvijeno za boce za ulje, sprječava neželjeno curenje i pouzdano štiti sadržaj od vanjskih utjecaja. Kombinacija elegantnog dizajna i funkcionalnog DOP zatvarača čini „Oleum“ savršenim izborom za sve koji cijene kvalitetu, estetiku i udobnost.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Poklopci se moraju naručiti zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



