Svijet boca 250 ml boca za umak, staklena, otvor: Twist-Off (TO 38)
Broj artikla : 100018630
250 ml boca za umak, staklena, otvor: Twist-Off (TO 38)
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,01 €
28
0,99 €
1%
56
0,95 €
5%
112
0,94 €
6%
224
0,76 €
24%
756
0,74 €
26%
1.680
0,72 €
28%
3.330
0,61 €
39%
Ništa odabrano
250 ml boce delikatesa karakterizira veliki otvor. Ova elegantna boca je, između ostalog, prikladna za umake, kečap, sokove, sirup.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 56,7 mm |
| Težina | 182 , 187 g |
| Visina | 170,8 mm |
| Volumen | 250 ml |
| Volumen - pune granice | 278 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
250 ml boce delikatesa karakterizira veliki otvor. Ova elegantna boca je, između ostalog, prikladna za umake, kečap, sokove, sirup.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 56,7 mm |
| Težina | 182 , 187 g |
| Visina | 170,8 mm |
| Volumen | 250 ml |
| Volumen - pune granice | 278 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




