Svijet boca 250 ml čaša za jabukovaču
Broj artikla : 100020270
250 ml čaša za jabukovaču
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,56 €
15
2,48 €
3%
30
2,41 €
5%
60
2,36 €
7%
105
1,94 €
24%
200
1,87 €
26%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 2,56 € 2,56 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Rebrasta od 250 ml vina od jabuka (rastalno) prikladno je za klasično posluživanje jabukovača i obavezno. U dijamantskom uzorku objavljeno je glatko područje od 5,0x4.0cm za motive ispisa.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 74 mm |
| Težina | 235 g |
| Visina | 126 mm |
| Volumen | 250 ml |
| Volumen - pune granice | 293 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Rebrasta od 250 ml vina od jabuka (rastalno) prikladno je za klasično posluživanje jabukovača i obavezno. U dijamantskom uzorku objavljeno je glatko područje od 5,0x4.0cm za motive ispisa.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 74 mm |
| Težina | 235 g |
| Visina | 126 mm |
| Volumen | 250 ml |
| Volumen - pune granice | 293 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.


