Svijet boca 250 ml staklena boca ljekarnika, otvor: PP 31,5

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 65 mm |
| Težina | 241 , 250 g |
| Visina | 142 mm |
| Volumen | 250 ml |
| Volumen - pune granice | 260 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 65 mm |
| Težina | 241 , 250 g |
| Visina | 142 mm |
| Volumen | 250 ml |
| Volumen - pune granice | 260 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

Ljekarničke boce – klasični dizajn s višestrukom funkcijom
Ljekarničke boce predstavljaju savršenu poveznicu tradicije i funkcionalnosti. Njihov karakterističan dizajn s okruglim ramenima i stabilnim oblikom daje im bezvremensku estetiku koja se skladno uklapa u razne primjene. Obično opremljene otvorom s pločicom, nude stilsko i istovremeno praktično rješenje za pohranu vrhunskih tekućina. Bilo da se radi o likerima, žestokim pićima, tinkturama ili eliksirima – ove boce ističu kvalitetu svog sadržaja i osiguravaju privlačnu prezentaciju.
Navojni zatvarač PP 31,5 pruža moderno i sigurno rješenje zatvaranja za ljekarničke boce. Omogućuje jednostavno rukovanje i osigurava čvrst, pouzdan zatvarač koji čuva svježinu i kvalitetu punjenih tekućina. Ova vrsta zatvarača posebno je praktična za dugotrajno skladištenje i siguran transport osjetljivih sadržaja.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




