Svijet boca 253 ml okrugla čaša 'Summertime', otvor: Deep-Twist-Off (DTO 58)

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 63,3 mm |
| Težina | 160 g |
| Visina | 112,6 mm |
| Volumen | 253 ml |
| Volumen - pune granice | 253 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 63,3 mm |
| Težina | 160 g |
| Visina | 112,6 mm |
| Volumen | 253 ml |
| Volumen - pune granice | 253 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

253 ml okrugla staklenka 'Summertime' – prozirna, elegantna i dugotrajna
Proizvodna serija „Rundglas Deep Twist Off“ tvrtke Flaschenland obuhvaća visokokvalitetne staklene posude koje su posebno razvijene za raznovrsne svrhe skladištenja i konzerviranja. Glavna značajka ove serije je inovativni Deep-Twist-Off otvor (DTO 58) koji osigurava sigurno i jednostavno rukovanje. Okrugle staklenke „Summertime“ od 253 ml ističu se svojom robusnom i dugotrajnom kvalitetom materijala. Otporne su na hladnoću, toplinu, prikladne za mikrovalnu pećnicu te pećnicu, što ih čini iznimno svestranim za upotrebu. Osim toga, prikladne su za pranje u perilici posuđa, što jamči jednostavno čišćenje. Prozirno staklo omogućuje atraktivnu prezentaciju sadržaja, dok okrugli oblik pruža optimalan prostor za pohranu.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



