Svijet boca 30 ml bočica za tintu, pravokutna, otvor: navojni poklopac
Broj artikla : 100015960
30 ml bočica za tintu, pravokutna, otvor: navojni poklopac
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,86 €
20
0,84 €
2%
50
0,81 €
5%
100
0,80 €
6%
200
0,64 €
25%
750
0,63 €
26%
1.500
0,60 €
30%
3.025
0,53 €
38%
Ništa odabrano
30ml nakit stakla 'bačva s tintom' razlikuje se u obliku i prirodi, ali ne u smislu funkcionalnosti od ostalih minijaturnih naočala.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Pravokutan |
| Težina | 82 g |
| Visina | 51,5 mm |
| Volumen | 30 ml |
| Volumen - pune granice | 40 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 35,5 mm |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
30ml nakit stakla 'bačva s tintom' razlikuje se u obliku i prirodi, ali ne u smislu funkcionalnosti od ostalih minijaturnih naočala.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Pravokutan |
| Težina | 82 g |
| Visina | 51,5 mm |
| Volumen | 30 ml |
| Volumen - pune granice | 40 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 35,5 mm |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



