Bormioli Rocco 300 ml čaša za piće 'Officina 1825', staklo
Broj artikla : 100026970
300 ml čaša za piće 'Officina 1825', staklo
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
3,19 €
12
3,10 €
2%
24
3,00 €
5%
48
2,92 €
8%
96
2,38 €
25%
192
2,31 €
27%
600
2,23 €
30%
1.140
1,92 €
39%
Ništa odabrano
300 ml serije stakla za piće '1825' može se koristiti za koktele, duga pića i bezalkoholna pića. Bez punjenja /umjeravanja. Perilica posuđa -Safe (pod parametrima proizvođača).
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Težina | 292 g |
| Visina | 84 mm |
| Volumen | 300 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
300 ml serije stakla za piće '1825' može se koristiti za koktele, duga pića i bezalkoholna pića. Bez punjenja /umjeravanja. Perilica posuđa -Safe (pod parametrima proizvođača).
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Težina | 292 g |
| Visina | 84 mm |
| Volumen | 300 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.


