RASTAL 350 ml čaša za vino Gastro 'Colibri', staklo
Broj artikla : 100038850
350 ml čaša za vino Gastro 'Colibri', staklo
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
5,03 €
50
4,64 €
7%
100
3,78 €
24%
250
3,74 €
25%
441
3,70 €
26%
882
3,66 €
27%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 5,03 € 5,03 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Elegantan 350 ml bijeli vinsku čašu 'Colibri' izrađena je od visokokvalitetnog kristalnog stakla, prilagođena posebnim zahtjevima profesionalne upotrebe. Bez oznake za punjenje. Pogodna za pranje u perilici (pod uvjetima proizvođača).
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 82 mm |
| Težina | 150 g |
| Visina | 210 mm |
| Volumen | 350 ml |
| Volumen - pune granice | 350 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prirodna |
| Proizvođač | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Elegantan 350 ml bijeli vinsku čašu 'Colibri' izrađena je od visokokvalitetnog kristalnog stakla, prilagođena posebnim zahtjevima profesionalne upotrebe. Bez oznake za punjenje. Pogodna za pranje u perilici (pod uvjetima proizvođača).
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 82 mm |
| Težina | 150 g |
| Visina | 210 mm |
| Volumen | 350 ml |
| Volumen - pune granice | 350 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prirodna |
| Proizvođač | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.


