
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Pravokutan |
| Težina | 100 g |
| Visina | 115 mm |
| Volumen | 40 ml |
| Volumen - pune granice | 43 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 24,2 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | PP 22 |
Prijava
3 recenzije
26. veljače 2026. 11:05
Bardzo praktyczna i solidna piersiówka
Idealna do zabrania w podróż lub na wycieczkę. Dobrze leży w dłoni, szczelny korek nie przecieka. Świetny stosunek jakości do ceny. Polecam każdemu!
18. veljače 2025. 15:19
Top...
Ist eine perfekte Wahl für meine Öle. Glas fühlt sich hochwertig an.
4. veljače 2025. 12:10
Praktische Flaschen für unterwegs!
Diese kleinen Taschenflaschen sind super für selbstgemachte Liköre oder Essenzen. Sie passen perfekt in die Tasche und sind sehr stabil. Die Lieferung erfolgte schnell und die Flaschen waren sicher verpackt. Ich werde sie definitiv wieder bestellen!
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Pravokutan |
| Težina | 100 g |
| Visina | 115 mm |
| Volumen | 40 ml |
| Volumen - pune granice | 43 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 24,2 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | PP 22 |
Prijava
3 recenzije
26. veljače 2026. 11:05
Bardzo praktyczna i solidna piersiówka
Idealna do zabrania w podróż lub na wycieczkę. Dobrze leży w dłoni, szczelny korek nie przecieka. Świetny stosunek jakości do ceny. Polecam każdemu!
18. veljače 2025. 15:19
Top...
Ist eine perfekte Wahl für meine Öle. Glas fühlt sich hochwertig an.
4. veljače 2025. 12:10
Praktische Flaschen für unterwegs!
Diese kleinen Taschenflaschen sind super für selbstgemachte Liköre oder Essenzen. Sie passen perfekt in die Tasche und sind sehr stabil. Die Lieferung erfolgte schnell und die Flaschen waren sicher verpackt. Ich werde sie definitiv wieder bestellen!
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.





