RASTAL 40 ml čašica za šnaps 'Seniorstamper'
Broj artikla : 100003630
40 ml čašica za šnaps 'Seniorstamper'
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,70 €
12
2,63 €
2%
88
2,53 €
6%
132
2,48 €
8%
264
2,02 €
25%
528
1,96 €
27%
1.012
1,89 €
30%
5.586
1,62 €
40%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 2,70 € 2,70 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
S količinom 'dvostrukog', moderni 60ML stariji stamr pogodan je za privatnu i komercijalnu upotrebu. Perilica posuđa -Safe (pod parametrima proizvođača). Bez linije za punjenje.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 50 mm |
| Težina | 160 g |
| Visina | 88 mm |
| Volumen | 40 ml |
| Volumen - pune granice | 59 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
S količinom 'dvostrukog', moderni 60ML stariji stamr pogodan je za privatnu i komercijalnu upotrebu. Perilica posuđa -Safe (pod parametrima proizvođača). Bez linije za punjenje.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 50 mm |
| Težina | 160 g |
| Visina | 88 mm |
| Volumen | 40 ml |
| Volumen - pune granice | 59 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Rastal GmbH&Co.KG, Rastal-Str. 1, 56203 Höhr-Grenzhausen, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.


