Svijet boca 50 ml staklena boca 'Cube', kvadratna, grlo: PP 24
Broj artikla : 100032420
50 ml staklena boca 'Cube', kvadratna, grlo: PP 24
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,89 €
20
1,83 €
3%
50
1,78 €
5%
100
1,73 €
8%
250
1,43 €
24%
600
1,36 €
28%
1.200
1,32 €
30%
2.400
1,13 €
40%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 1,89 € 1,89 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
50ml vijčana kapka 'kocka' najmanji je predstavnik iz naše serije Cube: Iskreni oblik kocke za pravu liniju impresionira jasnim rubovima i konturama, tako da su esencije svih vrsta u dobrim rukama kao suđenje ili mali poklon u ovoj boci. Boce kocke dostupne su s ustima vijaka ili pluta u 50 ml, 100 ml, 200 ml i 500 ml.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Kvadratna |
| Težina | 100 , 122 g |
| Visina | 79 , 83 mm |
| Volumen | 50 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | PP 24 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
50ml vijčana kapka 'kocka' najmanji je predstavnik iz naše serije Cube: Iskreni oblik kocke za pravu liniju impresionira jasnim rubovima i konturama, tako da su esencije svih vrsta u dobrim rukama kao suđenje ili mali poklon u ovoj boci. Boce kocke dostupne su s ustima vijaka ili pluta u 50 ml, 100 ml, 200 ml i 500 ml.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Kvadratna |
| Težina | 100 , 122 g |
| Visina | 79 , 83 mm |
| Volumen | 50 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | PP 24 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




