Svijet boca 50 ml staklena boca 'Hella', grlo: GPI 22
Broj artikla : 100034610
50 ml staklena boca 'Hella', grlo: GPI 22
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,41 €
20
1,36 €
3%
60
1,32 €
6%
120
1,30 €
7%
300
1,07 €
24%
540
1,02 €
27%
1.020
0,98 €
30%
3.960
0,84 €
40%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 1,41 € 1,41 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
50 ml čisto staklene boce 'Hella' nudi savršen prostor za male količine ulja. Zbog svog elegantnog dizajna, također je idealno, na primjer, pakirati duhove kao mali suvenir ili služiti malim količinama suđenja.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 40,7 mm |
| Težina | 68 , 70 g |
| Visina | 79,1 mm |
| Volumen | 50 ml |
| Volumen - pune granice | 53 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
50 ml čisto staklene boce 'Hella' nudi savršen prostor za male količine ulja. Zbog svog elegantnog dizajna, također je idealno, na primjer, pakirati duhove kao mali suvenir ili služiti malim količinama suđenja.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 40,7 mm |
| Težina | 68 , 70 g |
| Visina | 79,1 mm |
| Volumen | 50 ml |
| Volumen - pune granice | 53 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




