
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 60 mm |
| Težina | 58 g |
| Visina | 36,5 mm |
| Volumen | 50 ml |
| Volumen - pune granice | 70 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prijava
2 recenzije
3. ožujka 2026. 14:26
Nice pots
They are so cute and lovely for Desserts.
4. veljače 2025. 12:11
Vielseitig und schön!
Die Weck Sturzgläser sind perfekt für Desserts oder zum Einkochen kleiner Mengen. Sie sind sehr stabil und sehen zudem schön aus. Die Lieferung erfolgte schnell und die Gläser waren sicher verpackt. Ich bin sehr zufrieden!
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 60 mm |
| Težina | 58 g |
| Visina | 36,5 mm |
| Volumen | 50 ml |
| Volumen - pune granice | 70 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prijava
2 recenzije
3. ožujka 2026. 14:26
Nice pots
They are so cute and lovely for Desserts.
4. veljače 2025. 12:11
Vielseitig und schön!
Die Weck Sturzgläser sind perfekt für Desserts oder zum Einkochen kleiner Mengen. Sie sind sehr stabil und sehen zudem schön aus. Die Lieferung erfolgte schnell und die Gläser waren sicher verpackt. Ich bin sehr zufrieden!

WECK – Tradicija i kvaliteta za staklenke za konzerviranje
Marka WECK već više od 120 godina simbolizira kvalitetu, inovaciju i tradiciju u području staklenki za konzerviranje. Kao pionir modernog procesa konzerviranja, WECK je usavršio klasičnu staklenku s gumenim prstenom i staklenim poklopcem. Karakteristične staklenke s utisnutom jagodom predstavljaju održiv, višekratno upotrebljiv i elegantan način očuvanja hrane. WECK staklenke nisu popularne samo među hobističkim kuharima, već su cijenjene i u ugostiteljstvu, delikatesnim trgovinama te u kreativnim rješenjima pakiranja.
Zaobljeni rubovi otvora WECK staklenki ključna su značajka tradicionalnih staklenki za konzerviranje. Omogućuju jednostavno i pouzdano zatvaranje pomoću staklenog poklopca, gumenog prstena i karakterističnih stezaljki za konzerviranje. Ujednačeni, zaobljeni oblik otvora osigurava optimalnu brtvu prilikom konzerviranja i jednostavno čišćenje. U našem asortimanu pronaći ćete odgovarajuće poklopce i gumene prstenove WECK za različite staklenke i primjene.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




