Svijet boca 500 ml plastična posuda 'Magic', PP, prirodna, grlo: navojni zatvarač

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 100,9 mm |
| Težina | 62 g |
| Visina | 84 mm |
| Volumen | 500 ml |
| Volumen - pune granice | 555 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Prirodna |
Prijava
1 recenzija
5. listopada 2023. 17:53
Schön und sicher
Ich benutze diese formschöne Kunststoffdose für meine handgemachten Peelings. Diese Dose ist stabil und durch die Abdeckscheibe ist sie auch auslaufsicher.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 100,9 mm |
| Težina | 62 g |
| Visina | 84 mm |
| Volumen | 500 ml |
| Volumen - pune granice | 555 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Prirodna |
Prijava
1 recenzija
5. listopada 2023. 17:53
Schön und sicher
Ich benutze diese formschöne Kunststoffdose für meine handgemachten Peelings. Diese Dose ist stabil und durch die Abdeckscheibe ist sie auch auslaufsicher.

'Magic' plastične posude: jednostavna elegancija za kreme i kozmetiku
'Magic' plastične posude oduševljavaju svojom cilindričnom osnovnom oblikom s zaobljenim dnom i ravnim stranama koje se završavaju širokim otvorom sa navojem za zavrtanje. Izrađene od prirodno obojenog, prehrambeno sigurnog polipropilena (PP), nude jednostavan, funkcionalan i elegantan dizajn, idealan za kreme, masti i losione. Posude su otporne na hladnoću i prikladne za pranje u perilici posuđa, što ih čini prikladnima za skladištenje u hladnjaku kao i za higijensko čišćenje.
Dostupne u veličinama od 50 ml do 500 ml, 'Magic' posude savršene su za profesionalnu upotrebu u kozmetičkim salonima, ljekarnama ili za privatnu upotrebu. Sigurno zatvaranje na navoj osigurava hermetičko i nepropusno skladištenje, čuva svježinu proizvoda i pouzdano štiti od curenja. Odaberite dugotrajnu kvalitetu i bezvremenski dizajn za vašu kozmetičku ambalažu!
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



