Svijet boca 580 ml četvrtasto staklo 'Ikarus', otvor: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Broj artikla : 100016760
580 ml četvrtasto staklo 'Ikarus', otvor: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,41 €
10
2,35 €
2%
20
2,27 €
5%
50
2,22 €
7%
100
1,81 €
24%
200
1,75 €
27%
693
1,69 €
29%
1.386
1,45 €
39%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 2,41 € 2,41 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Pravokutna 580 ml dizajnerska stakla 'Ikarus' iz talijanske produkcije izgleda vrlo moderno i elegantno i posebno je prikladno za ključanje i pasterizaciju.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Kvadratna |
| Težina | 350 , 369 g |
| Visina | 119 mm |
| Volumen | 580 ml |
| Volumen - pune granice | 638 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 86 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | TO 82 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Pravokutna 580 ml dizajnerska stakla 'Ikarus' iz talijanske produkcije izgleda vrlo moderno i elegantno i posebno je prikladno za ključanje i pasterizaciju.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Kvadratna |
| Težina | 350 , 369 g |
| Visina | 119 mm |
| Volumen | 580 ml |
| Volumen - pune granice | 638 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Široko | 86 mm |
| Boja | Prozirna |
| Veličina usta | TO 82 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




