Svijet boca 634 ml staklena tegla s žičanim zatvaračem, grlo: žičani zatvarač

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 107,7 mm |
| Težina | 515 , 522 g |
| Visina | 113 mm |
| Volumen | 634 ml |
| Volumen - pune granice | 634 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 107,7 mm |
| Težina | 515 , 522 g |
| Visina | 113 mm |
| Volumen | 634 ml |
| Volumen - pune granice | 634 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

Staklenke s žičanim zatvaračem – klasično čuvanje s pouzdanim zatvaranjem
Staklenke s žičanim zatvaračem su provjereno rješenje za održivo čuvanje i konzerviranje hrane. Sa svojim ispupčenim oblikom i stabilnim žičanim zatvaračem, ove staklenke ne nude samo privlačan izgled, već i vrhunsku funkcionalnost. Proizvedene u Njemačkoj, oduševljavaju svojom kvalitetnom izradom i dodatno zapečaćenim zatvaračem koji osigurava hermetičko zatvaranje. Priloženi stakleni poklopac i gumeni prsten jamče sigurno skladištenje te optimalno očuvanje svježine i aroma.
Zahvaljujući svojoj svestranosti, staklenke s žičanim zatvaračem idealne su za kućno konzerviranje i pripremu domaćih specijaliteta poput džemova, čatnija ili ukiseljenog povrća. Također, pružaju higijensko i elegantno rješenje za čuvanje suhih namirnica poput muslija, brašna ili mahunarki.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.





