Svijet boca 700 ml staklena boca 'Centurio', crna, grlo: pluta

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 70 mm |
| Težina | 600 , 604 g |
| Visina | 320 mm |
| Volumen | 700 ml |
| Volumen - pune granice | 713 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 70 mm |
| Težina | 600 , 604 g |
| Visina | 320 mm |
| Volumen | 700 ml |
| Volumen - pune granice | 713 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

Centurio – vitka elegancija za vrhunska punjenja
Serija „Centurio“ spaja vitku, profinjenu siluetu s bezvremenom estetikom i nudi elegantno rješenje za pakiranje visokokvalitetnih alkoholnih pića, finih ulja ili ekskluzivnih octeva. Kao visoka, uska cilindrična boca s ravnim ramenima i produljenim grlom, naglašava eleganciju svog sadržaja i osigurava upečatljivu prezentaciju. Dostupna u bojama prozirna, zlatna i crna, „Centurio“ se skladno prilagođava različitim dizajnerskim konceptima. Klasični čep omogućuje sigurno zatvaranje i može se kombinirati s odgovarajućim zatvaračima iz naše ponude. Sa svojom vitkom formom i visokokvalitetnom izradom, „Centurio“ je idealan izbor za brendove koji cijene ekskluzivnost i modernu eleganciju.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



