Svijet boca 700 ml staklena boca 'Margarethe', grlo: plutani čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 78,9 mm |
| Težina | 500 , 513 g |
| Visina | 241,5 mm |
| Volumen | 700 ml |
| Volumen - pune granice | 722 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 78,9 mm |
| Težina | 500 , 513 g |
| Visina | 241,5 mm |
| Volumen | 700 ml |
| Volumen - pune granice | 722 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava

Margarethe
Bočica za dizajn „Margarethe“ oduševljava svojim skladno zakrivljenim, lagano konusnim tijelom i vrhunskom izradom. Proizvedena u Italiji, spaja zahtjevan dizajn s funkcionalnošću i osigurava stilski prikaz odabranih žestokih pića. Njezin pažljivo obrađeni rub grla naglašava ekskluzivnost boce i omogućuje sigurno te estetsko zatvaranje. Prikladni plutenasti čepovi dostupni su u našem asortimanu.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




