Svijet boca 720 ml staklenka za konzerviranje II, otvor: Twist-Off (TO 82)
Broj artikla : 100040620
720 ml staklenka za konzerviranje II, otvor: Twist-Off (TO 82)
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,80 €
20
0,78 €
2%
50
0,75 €
6%
100
0,74 €
7%
250
0,60 €
25%
500
0,59 €
26%
1.000
0,56 €
30%
2.212
0,48 €
40%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 0,80 € 0,80 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
720 ml konzerviranog stakla pogodan je za konzerviranu robu.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 90 mm |
| Težina | 280 g |
| Visina | 142,1 mm |
| Volumen | 720 ml |
| Volumen - pune granice | 720 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
720 ml konzerviranog stakla pogodan je za konzerviranu robu.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 90 mm |
| Težina | 280 g |
| Visina | 142,1 mm |
| Volumen | 720 ml |
| Volumen - pune granice | 720 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




