Bormioli Rocco 750 ml staklenka s metalnim zatvaračem 'Officina 1825', otvor: metalni zatvarač s žicom

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Težina | 450 , 847 g |
| Visina | 105 , 150 mm |
| Volumen | 750 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prijava
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Težina | 450 , 847 g |
| Visina | 105 , 150 mm |
| Volumen | 750 ml |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prijava

Officina 1825
Serija „Officina 1825“ talijanskog proizvođača Bormioli Rocco spaja vrhunsku izradu s nostalgičnim šarmom. Prepoznatljiv dizajn s rebrima na staklenom dijelu i utisnutim logotipom „1825“ čini svaki staklenku pravim ukrasom. Ove elegantne staklenke s žičanim zatvaračem posebno su razvijene za proizvođače delikatesa, hotele i zahtjevne privatne punioce koji cijene estetiku i kvalitetu. Dostupne u bojama plava, crvena i bijela kao dio posebne serije Color, „Officina 1825“ nudi ekskluzivnu mogućnost za ukusno i sigurno čuvanje finih specijaliteta.
Žičani zatvarač sa staklenim poklopcem i bijelim gumicama osigurava čvrsto brtvljenje i jednostavnu upotrebu. Pouzdano štiti sadržaj i omogućuje sigurno ponovno zatvaranje – idealno za delikatese, domaće specijalitete i vrhunske delicije.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.

