Svijet boca 750 ml univerzalna boca u obliku mrkve, staklo, grlo: PP 28
Broj artikla : 100012630
750 ml univerzalna boca u obliku mrkve, staklo, grlo: PP 28
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,13 €
30
1,10 €
2%
60
1,07 €
5%
105
1,03 €
8%
210
0,85 €
24%
360
0,81 €
28%
720
0,79 €
30%
1.421
0,66 €
41%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 1,13 € 1,13 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Univerzalna boca od 750 ml je elegantna i svestrana - i to po maloj cijeni. Pogodno za sok, liker, sirup, limunadu, bezalkoholna pića, alkoholna pića i još mnogo toga.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 76,9 mm |
| Težina | 345 g |
| Visina | 270 mm |
| Volumen | 750 ml |
| Volumen - pune granice | 784 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Univerzalna boca od 750 ml je elegantna i svestrana - i to po maloj cijeni. Pogodno za sok, liker, sirup, limunadu, bezalkoholna pića, alkoholna pića i još mnogo toga.
| Može se tiskati | Da |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 76,9 mm |
| Težina | 345 g |
| Visina | 270 mm |
| Volumen | 750 ml |
| Volumen - pune granice | 784 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Prozirno staklo |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




