Westmark Dozer za doziranje 'Auto Pour' 1 cl, PE plastika, proziran
Broj artikla : 100018420
Dozer za doziranje 'Auto Pour' 1 cl, PE plastika, proziran
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
9,06 €
10
8,77 €
3%
20
8,50 €
6%
50
8,32 €
8%
100
6,78 €
25%
200
6,56 €
27%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 9,06 € 9,06 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Profesionalni, transparentni dozator s kuglastim sustavom zadržavanja. Količina doziranja 1 cl. Najbolje pogodna za profesionalnu primjenu.
Pogodno za otvore boca od 17,0 do 21,0 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 39 mm |
| Težina | 22 g |
| Visina | 102 mm |
| Volumen | 10 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Profesionalni, transparentni dozator s kuglastim sustavom zadržavanja. Količina doziranja 1 cl. Najbolje pogodna za profesionalnu primjenu.
Pogodno za otvore boca od 17,0 do 21,0 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 39 mm |
| Težina | 22 g |
| Visina | 102 mm |
| Volumen | 10 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




