Westmark Dozer za doziranje 'Auto Pour' 4 cl, PE-plastika, proziran
Broj artikla : 100018450
Dozer za doziranje 'Auto Pour' 4 cl, PE-plastika, proziran
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
9,09 €
10
8,80 €
3%
20
8,54 €
6%
50
8,36 €
8%
100
6,82 €
24%
200
6,59 €
27%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 9,09 € 9,09 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Profesionalni, transparentni dozirni izljev s kugličnim zadržavanjem. Dozirana količina 4 cl. Idealno za profesionalnu primjenu.
Pogodno za otvore boca od 17,0 do 21,0 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 39 mm |
| Težina | 23 g |
| Visina | 102 mm |
| Volumen | 40 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Profesionalni, transparentni dozirni izljev s kugličnim zadržavanjem. Dozirana količina 4 cl. Idealno za profesionalnu primjenu.
Pogodno za otvore boca od 17,0 do 21,0 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 39 mm |
| Težina | 23 g |
| Visina | 102 mm |
| Volumen | 40 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



