Westmark Dozirni izljev 'Auto Pour' 2 cl, PE plastika, prozirno
Broj artikla : 100018430
Dozirni izljev 'Auto Pour' 2 cl, PE plastika, prozirno
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
9,06 €
10
8,77 €
3%
20
8,50 €
6%
50
8,32 €
8%
100
6,78 €
25%
200
6,56 €
27%
Ništa odabrano
Profesionalni, transparentni dozator 2cl s kuglastim sustavom zadržavanja. Idealno za profesionalnu primjenu.
Prikladan za otvore boca od 17,0 do 21,0 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 39 mm |
| Težina | 23 g |
| Visina | 102 mm |
| Volumen | 20 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Profesionalni, transparentni dozator 2cl s kuglastim sustavom zadržavanja. Idealno za profesionalnu primjenu.
Prikladan za otvore boca od 17,0 do 21,0 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 39 mm |
| Težina | 23 g |
| Visina | 102 mm |
| Volumen | 20 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




