Svijet boca Fermentacijska kapa tip 4, guma, crvena
Broj artikla : 100003110
Fermentacijska kapa tip 4, guma, crvena
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,54 €
10
2,47 €
2%
20
2,39 €
5%
50
2,34 €
7%
100
1,92 €
24%
200
1,85 €
27%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 2,54 € 2,54 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Fermentacijska poklopac tipa 4 savršena je za umetanje fermentacijskog pričvršćivanja i nudeći savršenu zaštitu pića za vašu obalu, vino i još mnogo toga. Hrana. Pogodno za višestruku upotrebu.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 55 mm |
| Težina | 34 g |
| Visina | 61 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Fermentacijska poklopac tipa 4 savršena je za umetanje fermentacijskog pričvršćivanja i nudeći savršenu zaštitu pića za vašu obalu, vino i još mnogo toga. Hrana. Pogodno za višestruku upotrebu.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 55 mm |
| Težina | 34 g |
| Visina | 61 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



