Westmark Inox izljev s poklopcem, nehrđajući čelik, srebrna
Broj artikla : 100018530
Inox izljev s poklopcem, nehrđajući čelik, srebrna
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,66 €
10
2,58 €
3%
20
2,49 €
6%
50
2,44 €
8%
100
2,00 €
24%
200
1,94 €
27%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 2,66 € 2,66 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Gastro izljevaci od nehrđajućeg čelika i crnog polikorkuta, s plastičnom čepom. Izvrsno pogodna za komercijalnu upotrebu.
Pogodna za otvore boca od 18,0 do 21,5 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 29 mm |
| Težina | 9 g |
| Visina | 97 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Nehrđajući čelik |
| Boja | Srebrna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Gastro izljevaci od nehrđajućeg čelika i crnog polikorkuta, s plastičnom čepom. Izvrsno pogodna za komercijalnu upotrebu.
Pogodna za otvore boca od 18,0 do 21,5 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 29 mm |
| Težina | 9 g |
| Visina | 97 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Nehrđajući čelik |
| Boja | Srebrna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




