Westmark Mlazni izljev, PE plastika, plavi
Broj artikla : 100018480
Mlazni izljev, PE plastika, plavi
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,29 €
10
1,25 €
3%
20
1,20 €
6%
50
1,18 €
8%
100
0,97 €
24%
200
0,92 €
28%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 1,29 € 1,29 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Plavi izljev za boce 'Pour' od mekog plastike za doziranje vaših likera i alkoholnih pića.
Pogodno za otvorene boce promjera od 17,5 do 20,5 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 31 mm |
| Težina | 9 g |
| Visina | 65 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Plava |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Plavi izljev za boce 'Pour' od mekog plastike za doziranje vaših likera i alkoholnih pića.
Pogodno za otvorene boce promjera od 17,5 do 20,5 mm.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 31 mm |
| Težina | 9 g |
| Visina | 65 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | PE |
| Boja | Plava |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



