Svijet boca Mostkapa tip 2, guma, crvena
Broj artikla : 100003060
Mostkapa tip 2, guma, crvena
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,47 €
10
0,46 €
2%
50
0,43 €
8%
100
0,36 €
23%
200
0,35 €
25%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 0,47 € 0,47 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Tip 2 mora kapica prikladan je za nepropusno i sigurno zatvaranje svih vrsta različitih vina, soka i alkoholnih pića. Odgovara gotovo svim bocama od 0,7-1,0 litara. Hrana. Pogodno za višestruku upotrebu.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 33 mm |
| Težina | 7 g |
| Visina | 30 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Tip 2 mora kapica prikladan je za nepropusno i sigurno zatvaranje svih vrsta različitih vina, soka i alkoholnih pića. Odgovara gotovo svim bocama od 0,7-1,0 litara. Hrana. Pogodno za višestruku upotrebu.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 33 mm |
| Težina | 7 g |
| Visina | 30 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



