Svijet boca Mostkapa tip 3, guma, crvena
Broj artikla : 100003070
Mostkapa tip 3, guma, crvena
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,07 €
10
2,01 €
2%
20
1,95 €
5%
50
1,92 €
7%
100
1,54 €
25%
200
1,49 €
28%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 2,07 € 2,07 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Tip 3 mora kapa prikladan je za prozračno i sigurno zatvaranje domaćih mora, soka i još mnogo toga. Posebno pogodno za staklene balone. Hrana. Pogodno za višestruku upotrebu.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 44 mm |
| Težina | 23 g |
| Visina | 53 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Tip 3 mora kapa prikladan je za prozračno i sigurno zatvaranje domaćih mora, soka i još mnogo toga. Posebno pogodno za staklene balone. Hrana. Pogodno za višestruku upotrebu.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 44 mm |
| Težina | 23 g |
| Visina | 53 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



