Svijet boca Navojni poklopac originalnosti, PP plastika, crni, za grlo: PP 28
Broj artikla : 100030610
Navojni poklopac originalnosti, PP plastika, crni, za grlo: PP 28
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,48 €
20
0,47 €
2%
50
0,46 €
4%
100
0,45 €
6%
200
0,37 €
22%
500
0,35 €
27%
1.000
0,33 €
31%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 0,48 € 0,48 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Crna navojna čepica od otpornog PP plastike savršeno pristaje na DIN 28 grla i osigurava čvrsto prianjanje. Bez napora spaja funkcionalnost s pouzdanom dugotrajnošću.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 32,2 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 22,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Crna |
| Veličina usta | PP 28 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Crna navojna čepica od otpornog PP plastike savršeno pristaje na DIN 28 grla i osigurava čvrsto prianjanje. Bez napora spaja funkcionalnost s pouzdanom dugotrajnošću.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 32,2 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 22,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | PP |
| Boja | Crna |
| Veličina usta | PP 28 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




