Parafilm Parafilm rola 75 m x 50 mm, parafin
Broj artikla : 100018680
Parafilm rola 75 m x 50 mm, parafin
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
68,93 €
20
66,77 €
3%
50
64,86 €
5%
100
63,17 €
8%
250
61,66 €
10%
500
59,94 €
13%
1.000
58,42 €
15%
2.500
56,97 €
17%
Ništa odabrano
Dužina parafilma 75m, širina 50 mm je samoodrežna, do 200 % rastezljiva i stoga vrlo produktivan film za zaključavanje. Ovaj film branda posebno je prikladan za osiguranje nepravilnih njušaka.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Težina | 622 g |
| Visina | 20 mm |
| Zemlja proizvodnje | SAD |
| materijal | Parafin |
| Široko | 55 mm |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Parafilm |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Dužina parafilma 75m, širina 50 mm je samoodrežna, do 200 % rastezljiva i stoga vrlo produktivan film za zaključavanje. Ovaj film branda posebno je prikladan za osiguranje nepravilnih njušaka.
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Težina | 622 g |
| Visina | 20 mm |
| Zemlja proizvodnje | SAD |
| materijal | Parafin |
| Široko | 55 mm |
| Boja | Prozirna |
| Proizvođač | Parafilm |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.




