Svijet boca Poklopac za fermentaciju tip 4a, guma, crveni
Broj artikla : 100003120
Poklopac za fermentaciju tip 4a, guma, crveni
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
3,08 €
10
3,00 €
2%
20
2,89 €
6%
50
2,84 €
7%
100
2,32 €
24%
200
2,22 €
27%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 3,08 € 3,08 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Fermentacijska poklopac tipa 4A savršena je za umetanje fermentacijskog pričvršćivanja i nudeći savršenu zaštitu pića za vašu obalu, vino i još mnogo toga. Hrana. Pogodno za višestruku upotrebu.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 60 mm |
| Težina | 42 g |
| Visina | 63 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Fermentacijska poklopac tipa 4A savršena je za umetanje fermentacijskog pričvršćivanja i nudeći savršenu zaštitu pića za vašu obalu, vino i još mnogo toga. Hrana. Pogodno za višestruku upotrebu.
| Može se tiskati | Ne |
|---|---|
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
| Promjer - vanjski | 60 mm |
| Težina | 42 g |
| Visina | 63 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, Deutschland, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.



