WECK WECK-prsten za konzerviranje RR80, crveni, otvor: okrugli rub
Broj artikla : 100034160
WECK-prsten za konzerviranje RR80, crveni, otvor: okrugli rub
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,14 €
50
0,13 €
7%
250
0,12 €
14%
500
0,11 €
21%
1.000
0,10 €
28%
2.500
0,09 €
35%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 0,14 € 0,14 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Weck Schochring. Sigurnosna kopija za sva jela u alarmnom staklu s promjerom njuške od 80 mm (RR80).
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 88,3 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 1,4 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Weck Schochring. Sigurnosna kopija za sva jela u alarmnom staklu s promjerom njuške od 80 mm (RR80).
| Oblik - osnovno područje | Okrugla |
|---|---|
| Promjer - vanjski | 88,3 mm |
| Težina | 4 g |
| Visina | 1,4 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| materijal | Guma |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.


