Avery Zweckform Zweckform naljepnice 'Abeceda', plastika, crna
Broj artikla : 100022510
Zweckform naljepnice 'Abeceda', plastika, crna
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,64 €
10
2,54 €
3%
20
2,48 €
6%
50
2,42 €
8%
100
1,97 €
25%
200
1,90 €
28%
Ništa odabrano
Pojedinačna cijena: 2,64 € 2,64 €
Vaša ušteda*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Svrha serija dizajna obrasca 'Homealphabet'. Pakiranje se sastoji od 2 lišća. Slova 6,5 mm.
| Oblik - osnovno područje | Pravokutan |
|---|---|
| Težina | 8 g |
| Visina | 1,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Folija |
| Široko | 80 mm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
Svrha serija dizajna obrasca 'Homealphabet'. Pakiranje se sastoji od 2 lišća. Slova 6,5 mm.
| Oblik - osnovno područje | Pravokutan |
|---|---|
| Težina | 8 g |
| Visina | 1,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Folija |
| Široko | 80 mm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.

