Avery Zweckform Zweckform naljepnice 'Sjajna srca', srce, papir, crvena
Broj artikla : 100019280
Zweckform naljepnice 'Sjajna srca', srce, papir, crvena
Uspješno dodano na listu želja
Vlastita konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,51 €
10
2,45 €
2%
20
2,36 €
5%
50
2,30 €
8%
100
1,89 €
24%
200
1,82 €
27%
Ništa odabrano
AKETT 'Divna srca, Glimmer' iz serije dizajna namjene 'Creative' Z-Design odgovorna je za boce, staklo, papir i mnoge druge materijale. Pogodno za maženje i ukrašavanje. Jedinica za pakiranje: 2 lišća
| Oblik - osnovno područje | Etikete za poklone |
|---|---|
| Težina | 8 g |
| Visina | 1,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Papir |
| Široko | 80 mm |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
AKETT 'Divna srca, Glimmer' iz serije dizajna namjene 'Creative' Z-Design odgovorna je za boce, staklo, papir i mnoge druge materijale. Pogodno za maženje i ukrašavanje. Jedinica za pakiranje: 2 lišća
| Oblik - osnovno područje | Etikete za poklone |
|---|---|
| Težina | 8 g |
| Visina | 1,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| materijal | Papir |
| Široko | 80 mm |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Nisu pronađene recenzije. Podijelite svoje uvide s drugima.
*Popust se odnosi na uštedu u odnosu na pojedinačnu cijenu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati zasebno. Molimo provjerite jesu li dodani u vašu košaricu.

